Уряд опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України

Уряд опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України, яка була розроблена Мінекономрозвитку разом з Національним інститутом стратегічних досліджень та Службою безпеки України. Нагадаємо, що 6 грудня Кабінет Міністрів України схвалив цю Концепцію.

Детальніше

Експорт зернових становить майже 23 млн тонн

З початку поточного маркетингового року Україна експортувала 22,8 млн тонн зернових культур, зокрема, 11,7 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – 6,4 млн тонн, фуражної – 5,3 млн тонн), ячменю –3,8 млн тонн, кукурудзи – 6,7 млн тонн.

Детальніше

У Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання

5 грудня у Києві відбувся міжнародний Форум з технічного регулювання під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Участь у форумі також взяли представники Національної ради торгівлі Швеції, Програми розвитку комерційного права США, Німецького товариства міжнародного співробітництва, Європейської Бізнес Асоціації та різних державних органів. Детальніше

Перехід до ISO 9001 та ISO 14001 версій 2015 року

Міжнародний форум із акредитації (IAF) на своїй сторінці опублікував офіційне повідомлення про те, що починаючи з 15 березня 2018 року органи з оцінки відповідності повинні проводити усі первинні сертифікації,  нагляди та повторні сертифікації з ISO 9001 та ISO 14001 на відповідність новим редакціям стандартів – ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015. Детальніше

За 9 місяців Держпродспоживслужба не допустила на ринки понад 6,5 тис. тон неякісних продуктів харчування За 9 місяців Держпродспоживслужба не допустила на ринки понад 6,5 тис. тон неякісних продуктів харчування

Протягом 2017 року фахівці Держпродспоживслужби не допустили до реалізації 454,2 тони недоброякісних продуктів та 6099,4 тон небезпечного м’яса та субпродуктів, повідомив на засіданні колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заступник Директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби Артем Саєнко.

Детальніше

ФАО, ЄБРР та УФЕБ випустили безкоштовні практичні посібники із експорту молочних та м’ясних продуктів

У рамках проекту Ради з питань експорту продовольства (UFEB) та ФАО/ЄБРР «Україна: розвиток потенціалу асоціацій агробізнесу в розширенні експортних ринків» розроблено два практичних довідники експортера: для м’ясної продукції та молочної продукції.

Детальніше

Нацкомітет з промислового розвитку підбив підсумки року своєї роботи і затвердив пріоритети на наступний

11 жовтня, рівно рік, як був створений  Національний комітет з промислового розвитку почав свою діяльність. На його сьогоднішньому засіданні, де співголовували Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та виконавчий директор Нацкомітету Анатолій Гіршфельд, члени комітету підбили підсумки діяльності за рік.

Детальніше

Українські компанії взяли участь у Третьому Німецько-Українському форумі харчових продуктів

Понад 30 українських компаній взяли участь у Третьому Німецько-Українському форумі харчових продуктів  в рамках однієї з найбільших світових виставок у галузі виробництва харчових продуктів та гастрономії «Ануга 2017», яка днями проходить у Кельні (ФРН). Форум організований проектом «Агроторгівля України» за підтримки Київської ТПП, Німецько-Української ТПП та за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Детальніше