Академія

Ми пропонуємо Вам навчання вищої та середньої управлінської ланки компаній у вигляді відкритих і корпоративних семінарів, бізнес-тренінгів, електронних підручників і посібників. Для проведення занять зі слухачами залучаються провідні фахівці міністерств і відомств, експерти-консультанти, сертифіковані бізнес-тренери.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Навчання та підвищення кваліфікації

Теорія і практика на наших заняттях є нероздільним цілим, слухачі на наших курсах навчаються не тільки знати, а й «відчувати» досліджувану спеціальність, відповідне мислити. Наші фахівці професіонали в своїй області і щедро діляться зі слухачами своїм безцінним досвідом.

Бізнес-школа «Корпоративний університет»

Дистанційне навчання персоналу через Інтернет з використанням спеціального програмного забезпечення. Навчання відбувається онлайн на сайті в будь-який зручний для Вас час, без відриву від виробництва.

Підготовка водіїв маломірних суден

Якщо Ви, власник катера, моторного човна, гідроцикла, яхти або плануєте стати таким, наша компанія пропонує Вам курси підготовки судноводіїв маломірних суден (моторне судно, прогулянкове судно, гідроцикл, вітрильні яхти).