Наша бізнес-школа пропонує навчання у різних формах в залежності від побажань клієнту, як денна навчання на нашій базі, корпоративне навчання на території клієнтів,  так  і дистанційні форми навчань.

Семінари – традиційна форма підвищення кваліфікації, ознайомлення з роботами колег, форма колективного, суспільного робочого обговорення інформації з колегами для формування компетенції учасників в обсязі нових знань, методів, для оптимізації взаємодії у проектах і програмах.

Бізнес-тренінг – розвиток навичок персоналу для успішного виконання бізнес-завдань, підвищення ефективності виробничої діяльності, управлінських взаємодій. Бізнес тренінг дозволяє розвивати одночасно знання, вміння та навички, необхідні в професії.

Конференція – важлива частина розвитку будь-якого бізнесу і формування атмосфери нових ідей. Це в першу чергу отримання нової інформації і обмін думками призначений для керівників і фахівців підприємств, представників вищого керівництва, фахівців з якості систем і продукції, фахівців лабораторій та інших зацікавлених осіб. Тому такий захід, як конференція сприяє діалогу і формуванню найбільш успішного курсу розвитку Вашого бізнесу.

Дистанційне навчання персоналу через Інтернет з використанням спеціального програмного забезпечення. Навчання відбувається онлайн на сайті в будь-який зручний для Вас час, без відриву від виробництва. Дистанційне навчання зацікавить Вас, якщо Ви:

  • Прагнете навчатися за гнучким та індивідуальним графіком
  • Хочете самостійно обирати темп навчання, орієнтуючись на свою поточну зайнятість та швидкість засвоєння матеріалу
  • Готові вчитися у будь-якому місці України
  • Мрієте отримати сучасну освіту з залученням провідних комунікаційних технологій
  • Вважаєте себе сучасною людиною

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком найближчих занять.