Розробка систем менеджменту

На сьогоднішній день на важливості ефективно працюючої системи менеджменту розуміють керівники українських підприємств, більшість з яких, вже впровадили і успішно використовують в управлінні підприємством, систему менеджменту якості ISO 9001: 2015.

Даний стандарт є універсальним, і використовуються в усіх сферах діяльності.

Ми пропонуємо Вам послуги з розробки та впровадження системи менеджменту якості за вимогами стандарту ISO 9001: 2008, але з урахуванням структури і особливостей нового стандарту ISO 9001: 2015 і специфікації PASS 99: 2012.
Наша компанія також проводить навчання фахівців побудови та впровадження системи менеджменту якості з урахуванням структури і особливостей нового стандарту ISO 9001: 2015 і специфікації PASS 99: 2012.

Для чого це потрібно?

Це не створить вам проблем при проведенні сертифікаційних або наглядових аудитів системи менеджменту вашої організації до вересня 2015 року, але дозволить швидше і дешевше перейти на нову версію стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

Надалі, провести інтеграцію декількох систем менеджменту (наприклад: система менеджменту якості + система екологічного менеджменту + система охорони праці + система екологічного менеджменту + галузеві стандарти + … ін.) Для досягнення кращої інтеграції та ефективної роботи всіх елементів бізнесу. Таким чином, новий ISO 9001 діє до: 2015 потрібно розглядати як стандарт для інтегрованих систем менеджменту бізнесу (ІСМБ).

Заява в портфоліо вашої організації про відповідність системи менеджменту новому стандарту ISO 9001: 2015 і специфікації PASS 99: 2012, буде розглядатися споживачами / замовниками як ваше конкурентну перевагу.

Як ми можемо вам допомогти?

Звертайтесь до нас у найближчий до Вас офіс або подайте діловий запит онлайн.

Консалтинговий відділ ТОВ “Центр розвитку якості” дійсно допоміг нам досягти наших цілей. Витончена презентація разом з фантастичною читабельністю, забезпечили стабільність нашого фінансового становища.

Ірина Дунаєва
Директор розвитку