GlobalG.A.P. і Ланцюг Agriplace зараз сполучені!

Разом з GLOBALG.A.P., Мережа AgriPlace забезпечує розуміння, економію часу та безпеку для кожної ланки в аграрному харчовому ланцюзі. AgriPlace Chain – це нова цифрова платформа, розроблена спільно з європейськими імпортерами, експортерами та виробниками в сільськогосподарському секторі. Він забезпечує комплексне рішення щодо зростаючої важливості забезпечення даних про відповідність у сільському господарстві. GLOBALG.A.P. база даних містить фактичні дані сертифікації всіх ферм у GLOBALG.A.P. система, включаючи дати закінчення терміну дії або статус доповнень та стандартів.

AgriPlace Chain автоматично отримує всю необхідну інформацію про відповідність від постачальників, таку як сертифікати, аналіз залишків та декларації постачальника. Це дає змогу зрозуміти стан кожної ланки ланцюга поставок. Мережа AgriPlace робить це по-різному. Постачальники можуть легко обмінюватися документами на захищеному порталі за посиланням без додаткової роботи.

Крім того, інформація про врожаї та виробників збирається щодня завдяки зв’язку з GLOBALG.A.P. база даних. GLOBALG.A.P. витяги також отримуються з бази даних і доступні автоматично.

“Зв’язок між двома базами даних гарантує, що всі GLOBALG.A.P. дані є актуальними. Користувачі мережі AgriPlace вводять GLOBALG.A.P. Пронумеруйте один раз, а все інше система заповнює автоматично. Це означає сучасні витяги та інформацію “. каже GLOBALG.A.P. Генеральний директор Крістіан Меллер.

“Інформація про відповідність постачальників часто зберігається вручну, у багатьох випадках за допомогою комбінації електронних листів, файлів Excel і папок”, – говорить керуючий директор AgriPlace Ніко Брорсен. “Мережа AgriPlace змінює спосіб, як це робиться, та полегшує процес отримання, управління та обміну інформацією про відповідність у сільському господарстві. Це економить час і збільшує розуміння ланцюга постачання для всіх користувачів ”.

Перегляньте відео https://www.youtube.com/watch?v=h-k5ykgTnQU

admin
Author: admin