HR-супровід

Як правило на невеликих підприємствах не завжди існує окремий підрозділ, який займається виключно питаннями управління персоналом і кадровим діловодством, що не дозволяє кваліфіковано і своєчасно вирішувати існуючі завдання в HR політиці підприємства.

Такі види послуг, як підбір персоналу, навчання та підвищення кваліфікації персоналу, оцінка персоналу, управління компетенціями та кваліфікаціями співробітників, розробка і впровадження систем мотивації і адаптації персоналу, вимагають не мало кваліфікованих трудових ресурсів.

Виходячи з цього все частіше як великі так і дрібні компанії стали користуватися HR аутсорсингом. Дана послуга дозволяє оптимізувати процес управління персоналом і ефективно впроваджувати в життя нові прогресивні підходи і бачення в питаннях менеджменту управління персоналом.

Ми пропонуємо вам

У будь-якій компанії, незалежно від чисельності персоналу або форми власності існує необхідність в своєчасному і якісному веденні кадрової документації. Прийняття або звільнення співробітників, оформлення відряджень та відпусток, всі ці процеси вимагають відповідного документального супроводу: видання наказів, розпоряджень, заповнення трудових книжок, формування особових справ працівників. І це не весь перелік рутинної і скрупульозної роботи, яка вимагає точності і неухильного відповідності актуальним вимогам трудового законодавства. Ми допоможемо Вам вирішити будь-які завдання, пов’язані з кадровим діловодством.

Система управління персоналом є ключовою ланкою у роботі будь-якого підприємства. Від ефективності роботи даного підрозділу у великій мірі залежить робота всього підприємства. Для визначення професійного рівня і оптимального чисельного складу HR служби компанії, як правило, необхідний погляд з боку. Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є управлінський і HR консалтинг.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід впровадження інноваційних технологій і передових розробок в сфері управління персоналом. Застосування на практиці розроблених нашою компанією концепцій допоможе збільшити віддачу від роботи не тільки HR служби, але всього підприємства.

Пропонуємо Вам підтримку з питань:

  • організації роботи HR служби «з нуля» для швидкозростаючих молодих компаній. Які планують впроваджувати комплексну систему управління персоналом.
  • проектування і розробки впровадження нових технологій в системі управління персоналом, для компаній зі сформованою структурою, але існуюча система управління персоналом вимагає оновлення і вдосконалення окремих її частин (розробка системи мотивації персоналу, програма адаптації персоналу, планування навчань, підвищення кваліфікації, система стимулювання розвитку персоналу).
  • переформатування і координація роботи HR служби для компаній, які мають компетентні служби управління персоналом, але існує дисбаланс в роботі.

У ситуації, що склалася на ринку праці є можливість заповнити будь-яку вакансію, що виникла в компанії незалежно від виду діяльності. У кожного підприємства є два варіанти вирішення такого питання – це пошук власними силами або скористатися послугами спеціалізованої компанії з добору персоналу.

Здавалося б що простіше ніж дати вказівку своїй службі персоналу знайти необхідного фахівця, але … Добір персоналу дуже трудомістка і, як правило, затяжна по часу процедура. Займаючись добором персоналу, у HR служби часто не вистачає часу для виконання інших завдань. При цьому для добору кандидатів на заповнення різних вакансій спеціаліст HR служби повинен оцінити кандидата не тільки за наявністю документів, що підтверджують його кваліфікацію, а й практичні навички і знання, що не завжди можливо в силу обмеженості компетентності. Що в свою чергу призводить до збільшення кількості співбесід з кандидатом, якого доводиться оцінювати не тільки працівнику HR служби, а й фахівцям, яких необхідно відривати від виробничого процесу, що не може позитивно впливати на загальну ефективність роботи компанії. Віддаючи ж на аутсорсинг, добір персоналу, компанія отримує гарантовано якісні послуги. Ми здійснюємо добір на заповнення вакансій різного рівня.

Кожна компанія, незалежно від форми власності та чисельності персоналу в певний час стикається з проблемами управління персоналом. Провести аналіз і виявити справжні причини виникнення цих проблем не завжди реально силами керівництва і HR служби. Для вирішення такої проблеми потрібно провести незалежну оцінку, тобто комплексний HR аудит. Фахівці нашої компанії проводять комплексну оцінку роботи служби управління персоналом, що дозволяє об’єктивно оцінити існуючу систему роботи управління персоналом та порекомендують шляхи для підвищення ефективності роботи всього підприємства.

Як ми можемо вам допомогти?

Звертайтесь до нас у найближчий до Вас офіс або подайте діловий запит онлайн.

Консалтинговий відділ ТОВ “Центр розвитку якості” дійсно допоміг нам досягти наших цілей. Витончена презентація разом з фантастичною читабельністю, забезпечили стабільність нашого фінансового становища.

Ірина Дунаєва
Директор розвитку