Сертифікація персоналу

Сертифікація персоналу нова для нашої країни, але загальновизнана в світі послуга, яка дозволяє фахівцям отримати офіційне, неупереджене і незалежне визнання їх професійної компетентності, а організаціям підтвердити кваліфікацію співробітників, тим самим підвищивши конкурентоспроможність компанії. Метою сертифікації персоналу є оцінка рівня підготовки, професійних знань, навичок і досвіду фахівця для підтвердження його відповідності встановленим вимогам і визначення його можливостей належним чином здійснювати конкретні дії в тій чи іншій сфері діяльності.

Орган з сертифікації персоналу ТОВ «Центр розвитку якості» отримав визнання в Національному агентстві з акредитації України (атестат акредитації № 60020 від 15.02.2017р.). Відповідно до Угоди про взаємне визнання сертифікатів відповідності персоналу між підписаними Багатосторонньої угоди ЄА та Національним агентством з акредитації України, сертифікати видані ОСП ТОВ «Центр розвитку якості» є міжнародно визнаними. http://naau.org.ua/wp-content/uploads/2014/04/BLA.pdf

Сфера акредитації ОСП ТОВ «Центр розвитку якості»: додаток до атестата про акредитацію.

Для кандидатів та роботодавців

Орган з сертифікації персоналу ТОВ «Центр розвитку якості» пропонує послуги з сертифікації персоналу у сфері менеджменту. Замовити сертифікацію персоналу може як юридична особа роботодавець (оцінка відповідності кваліфікації співробітників компанії), так і фізичні особи.

Зі свого боку ми гарантуємо об’єктивність, неупередженість, конфіденційність процесу сертифікації та справедливе проведення оцінювання компетентності кандидатів.

Сертифікація проводиться на відповідність кваліфікаціям: внутрішнього аудитора, менеджера (представника вищого керівництва), аудитора (провідного аудитора) за стандартами:

Як ми можемо вам допомогти?

Звертайтесь до нас у найближчий до Вас офіс або подайте діловий запит онлайн.

Консалтинговий відділ ТОВ “Центр розвитку якості” дійсно допоміг нам досягти наших цілей. Витончена презентація разом з фантастичною читабельністю, забезпечили стабільність нашого фінансового становища.

Ірина Дунаєва
Директор розвитку