Про нас

ТОВ «Центр розвитку якості» – це компанія. діяльністю якої, є сприяння підприємствам всіх форм власності в підвищенні ефективності діяльності в досягненні максимальних економічних результатів.

Ми можемо вирішити безліч питань і проблем, які здавалися нерозв’язними, швидко та якісно!

Ми надаємо інноваційні  підходи та показуємо  Клієнту, що саме його компанія є успішною і прибутковою і з нашою допомогою він в силах досягти бажаних результатів.

Історія розвитку

 • 2009

  Історія становлення та розвитку компанії «Центр розвитку якості» почалася з 2009 року з авторської методики навчання аудиторів за різними напрямками з сертифікації систем менеджменту, а також інформаційної підтримки міжнародних органів з сертифікації (TUV SUD, DEKRA Certification) в рамках організації конференцій та семінарів практикумів.

 • 2010

  Отримана акредитація з підготовки судноводіїв в рамках законодавства України та розпочала співпраця з Торгово-промисловими палатами України в галузі систем менеджменту.

 • 2011

  Створено Клуб розвитку якості для органів місцевого самоврядування.

  Проведення на базі Запорізької торгово-промисловою палати щоквартальних семінарів та практикумів за різними напрямками з сертифікації систем менеджменту

 • 2012

  Створено Орган з сертифікації персоналу та розпочата співпраця з DEKRA Academy.

 • 2013

  Розпочато співпрацю з SZUTEST (Туречина) з питань впровадження та модернізації систем менеджменту у відповідності до сертифікації продукції і отримання СЕ та навчання відповідно до Європейських Директив.

  Відкрито 3 філії центру по Україні : м. Дніпропетровськ, м. Чернігів, м. Черкаси.

  Узгоджено з Держгірпромнаглядом навчання керівників підприємств з охорони праці.

  Проведено переакредитацію з підготовки судноводіїв в рамках законодавства України

 • 2014

  Розроблено методику проведення енергоаудитів та подано документи для проходження акредитації в Держенергоефективність в рамках законодавства України.

  Розпочато співпрацю з ISACert (Нидерланди) з питань впровадження систем та навчання з безпеки харчового ланцюга та стандартів для виробників сільськогосподарської продукції.

 • 2015

  Розпочата співпраця в рамках проекту ЄБРР з підтримки малого та середнього бізнесу за напрямками: консультаційні послуги з розробки та впровадження систем менеджменту згідно з вимогами міжнародних стандартів.

  Розпочато партнерський проекту DIHK та ТПП України на базі 4-х регіональних торгово-промисловий палат

 • 2016

  Започаткована співпраця в рамках партнерських угод з галузевими Асоціаціями.

  Акредитація в Національному агентстві з акредитації України Орган з сертифікації персоналу ТОВ «Центр розвитку якості» (атестат акредитації № 60020 від 15.02.2017р.) та відповідно до Угоди про взаємне визнання сертифікатів відповідності персоналу між ЄА, IAF та Національним агентством з акредитації України, сертифікати видані нашим органом по сертифікації персоналу є міжнародно визнаними.